Verhuur

Aikidovereniging Domstad heeft een eigen dojo op een unieke locatie in de wijk Wittevrouwen in Utrecht. Wij delen heel graag onze ruimte met een andere verenging of soortgelijke organisatie die verwante activiteiten uitvoert. Dus zoek jij een plek voor jouw yogaschool, mindfulness trainingen, tai-chi lessen of judo? Kom langs om te kijken. Neem contact met ons op via telefoonnummer: 06 Р53527922. We staan open voor éénmalig gebruik, maar ook voor een reeks trainingen.

De zaal is circa 110 m2 en voorzien van judomatten. Er zijn twee kleedkamers (voor dames en heren), een toilet en douches. Onze woonkamer is een sfeervolle ruimte voor jouw groep. Maar ook geschikt voor individuele coaching sessies. De ruimte is daarnaast voorzien van een klein keukenblok: waterkoker, koffiezetapparaat en koelkast zijn aanwezig. Kom gerust een keer kijken!